نسخه‌های بتا iOS 18 و macOS Sequoia و همچنین iPadOS 18 ،tvOS 18 ،watchOS 11 و visionOS 2 برای توسعه‌دهندگان در دسترس قرار گرفته است.

اپل امروز در کنفرانس WWDC 2024 از نسخه جدید سیستم عامل‌های خود رونمایی کرد. ظاهراً پس از این نمایش نیز توسعه‌دهندگان به اولین نسخه بتا تمام آپدیت‌ها از جمله iOS 18 و macOS Sequoia دسترسی پیدا کرده‌اند.

توسعه‌دهندگان موفق‌شده پس از سخنرانی اصلی اپل، از طریق تنظیمات دستگاه خود، نسخه‌های بتا iOS 18 و macOS Sequoia و همچنین iPadOS 18 ،tvOS 18 ،watchOS 11 و visionOS 2 دسترسی پیدا کنند. البته در حال حاضر فقط توسعه‌دهندگانی که شناسه مخصوص اپل را دریافت کرده‌اند، می‌توانند این آپدیت‌ها را دریافت کنند.

رفع اصلاحات اولیه سیستم‌عامل‌های اپل

معمولاً در اولین نسخه‌های بتا باگ و مشکلات زیادی وجود دارد که در آپدیت‌های بعدی برطرف می‌شود. بنابراین احتمالاً طی چند روز آینده شاهد انتشار گزارش‌های بیشتری در مورد عملکرد این سیستم‌عامل‌ها باشیم.

در طول چند ماه آینده، اپل ویژگی‌های موجود در همه نرم‌افزارهای جدید خود را اصلاح خواهد کرد و پس از انتشار چند نسخه بتا، انتظار می‌رود که به‌روزرسانی‌ها در ماه سپتامبر به کاربران ارائه شوند.