اگر این تصاویر درست باشند، گلکسی S24 اولترا در مقایسه با نسل‌های قبل از نظر طراحی تفاوت چندان زیادی ندارد.

سامسونگ احتمالاً ماه آینده از گوشی‌های سری گلکسی S24 رونمایی می‌کند. هفته گذشته تصاویری از ماکت گوشی‌های این خانواده منتشر شده بود و حالا اولین تصاویر منتسب به گلکسی S24 اولترا فاش شده است.

ابتدا یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس به‌طور نامشخصی این تصاویر را منتشر کرده و از آن‌ها به‌عنوان گلکسی S24 او‌لترا یاد کرده است. با بررسی دقیق دستگاه می‌توان شواهدی را پیدا کرد که نشان می‌دهند با یک گوشی واقعی مواجه هستیم و نه یک نسخه ساختگی.

اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و اکنون Ice Universe که منبع معتبرتری است نیز تأیید کرده که این تصاویر گلکسی S24 اولترا را نشان می‌دهند. بنابراین می‌توان ادعا کرد که با اولین تصاویر منتسب به گلکسی S24 او‌لترا روبه‌رو هستیم یا حداقل اولین نگاه به طراحی ظاهری آن فاش شده است.

تصاویر منتسب به گلکسی S24 اولترا

در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که پرچمدار آینده سامسونگ دارای نمایشگر تخت خواهد بود و در تصاویر نیز شاهد این تغییر هستیم. همچنین اگر این تصاویر صحت داشته باشند، گلکسی S24 اولترا در مقایسه با نسل‌های قبل از نظر طراحی تفاوت چندان زیادی ندارد.

سامسونگ قصد دارد از سری گلکسی S24 در ژانویه 2024 (دی‌ماه 1402) رونمایی کند و این دستگاه‌ها اخیراً تأییدیه BIS هند را دریافت کرده‌اند. درحالی‌که قیمت سری گلکسی S24 هنوز مشخص نشده است، انتظار می‌رود سامسونگ قیمت‌های سری جدید خود را مشابه سری گلکسی S23 حفظ کند. این بدان معناست که قیمت گلکسی S24 احتمالاً از 900 دلار شروع شود؛ بدین‌ترتیب قیمت احتمالی گلکسی S24 پلاس 1000 دلار و گلکسی S‌24 او‌لترا 1200 دلار خواهد بود.

پیش‌تر همچنین فاش شده بود که گلکسی S24 اولین گوشی مبتنی بر هوش مصنوعی سامسونگ خواهد بود که دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی توسعه‌یافته داخلی این شرکت است.