اطلاعات جدیدی درمورد گوشی گلکسی S23 FE سامسونگ فاش شده و اولین عکس از مدل واقعی این محصول نیز دردسترس قرار گرفته است.
چند روز قبل نماینده سامسونگ تأیید کرد گلکسی S23 FE به‌زودی معرفی خواهد شد. اکنون به‌نظر می‌رسد انتظارها برای طرفداران نسخه‌ی اقتصادی پرچمداران ۲۰۲۳ سامسونگ رو به پایان است زیرا گوشی مذکور در فهرست جدیدی رؤیت شده که اطلاعات جدیدی از آن در اختیار ما قرار می‌دهد.

مشخصات فاش‌شده از گلکسی S23 FE در وب‌سایت پایگاه داده شارژ بی سیم (Wireless Power Consortium)، نام کامل و شماره مدل (SM-S711U) آن را نشان می‌دهد.

فهرست مذکور اطلاعات جامع و کاملی در مورد نسل بعدی پرچمدار مقرون‌به‌صرفه‌ سامسونگ ارائه نمی‌دهد اما دو نکته‌ی مهم در این وب‌سایت وجود دارد. اول اینکه عکسی واقعی از گلکسی‌ S23 FE دردسترس قرار گرفته و همچنین سرعت شارژ بی‌سیم این دستگاه مشخص شده است.

اطلاعات فهرست WPC نشان می‌دهد گلکسی S23 FE حداکثر با سرعت ۴٫۴ وات به‌صورت بی‌سیم شارژ می‌شود که در مقایسه‌ با سایر گوشی‌هایی که از این فناوری پشتیبانی می‌کنند بسیار کمتر است. در مقام مقایسه، می ۱۰ اولترا شیائومی یکی از اولین گوشی‌های هوشمندی بود که با شارژ بی‌سیم ۵۰ وات عرضه شد.

با توجه به رؤیت شدن نام گلکسی S23 FE در فهرست WPC، به‌ نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد به‌زودی این گوشی هوشمند را رسماً معرفی کند.