کاربران در بتای جدید واتس‌اپ اندروید که هنوز منتشر نشده است، ظاهراً به طراحی جدیدی برای بخش استاتوس دسترسی خواهند داشت.

نسخه 2.24.4.23 واتس‌اپ بتا برای اندروید به‌‌زودی منتشر می‌شود. به گفته منابع آگاه، در این نسخه کاربران می‌توانند با طراحی جدید استاتوس کار کنند.

به‌نظر می‌رسد واتس‌اپ روی توسعه رابط کاربری جدیدی برای بخش استاتوس کار می‌کند و کاربران اندرویدی نسخه بتای جدید این برنامه می‌توانند از استاتوس با تغییر طراحی جدید رابط کاربری بهره ببرند.

طراحی رابط کاربری واتس‌اپ برای استاتوس ظاهراً تغییر می‌کند

تصویر منتشرشده از سوی یکی از منابع آگاه بازار نشان می‌دهد که در به‌روزرسانی آینده واتس‌اپ، کاربران می‌توانند رابط کاربری جدیدی را در استاتوس واتس‌اپ مشاهده کنند. استاتوس کماکان در قسمت بالای صفحه به نمایش درمی‌آید، اما دیگر استاتوس‌ها به‌صورت افقی در کنار یکدیگر قرار نخواهند گرفت. این امکان دراختیار کاربران قرار دارد تا بتوانند پیش‌نمایشی از استاتوس را در قالب یک تصویر کوچک در اختیار داشته باشند و دیگر نیازی به بازکردن هر استاتوس به‌صورت جداگانه ندارند. این تغییرات می‌تواند مزایایی را برای کاربران فراهم کند.

به‌نظر می‌رسد این تغییرات می‌تواند بهبود قابل توجهی را در تجربه کاربری فراهم کند. پیش از این، بسیاری از کاربران نسبت به طرح افقی برای استاتوس ابراز نارضایتی می‌کردند. با تغییر طراحی، تصویر کوچکی جایگزین طراحی قبلی می‌شود. باید دید کاربران چه بازخوردی به این تغییرات نشان می‌دهند و آیا از آن استقبال خواهند کرد یا خیر.

وب‌سایت WABetaInfo اسکرین‌شاتی از این تغییرات به نمایش گذاشته است که طراحی رابط کاربری جدید و پیش‌نمایش استاتوس را نشان می‌دهد. هنوز مشخص نیست واتس‌اپ چه تغییرات دیگری برای این نسخه بتای جدید درنظر گرفته است.