گجت هوش مصنوعی Limitless می‌تواند برای به‌یادآوردن گفت‌وگوهای انجام‌شده‌ در جلسات مختلف و سپس مرتب‌کردن آن‌ها کاربرد داشته باشد.

گجت جدید Limitless ظاهری گرد و لاستیکی‌مانند دارد و می‌توانید آن را به پیراهن خود ببندید یا با یک نخ مثل گردنبند آن را آویزان کنید. این گجت گفت‌وگوهای جلسات شما را ضبط می‌کند و سپس از هوش مصنوعی برای سامان‌دادن اطلاعات به‌دست‌آمده استفاده می‌کند. درواقع Limitless می‌تواند برای به‌یادآوردن گفت‌وگوهای انجام‌شده‌ در جلسات مختلف و سپس مرتب‌کردن آن‌ها کاربرد داشته باشد.

براساس گزارش ورج، گجت Limitless قرار است در یک اکوسیستم بزرگ‌تر اجرا شود. شرکت سازنده این گجت پیش‌تر از نرم‌افزار هوش مصنوعی Rewind نیز رونمایی کرده بود. این برنامه روی کامپیوتر شما اجرا می‌شود و تمام داده‌ها و کارهایی که انجام می‌دهید را ضبط می‌کند. سپس با این داده‌ها، به‌راحتی خواهید توانست کارهای خود را با هوش مصنوعی بررسی کنید. این گجت نیز هدف مشابهی دارد، اما به‌جای اینکه فقط روی کامپیوتر شما اجرا شود، قرار است داده‌ها و صداهای دنیای واقعی را جمع‌آوری کند.

گجت هوش مصنوعی Limitless

تمرکز اصلی این گجت بیشتر پیرامون جلسات است. این گجت می‌تواند گفت‌وگوهای انجام‌شده در جلسات را رونویسی کند، و یادداشت‌های مهم و خلاصه صحبت‌ها را در اختیار شما بگذارد. همچنین می‌توانید داده‌های ایمیل و تقویم خود را در دسترس این گجت بگذارید تا به شما کمک کند کارهای خود را پیگیری کنید. این گجت از مدل‌های هوش مصنوعی برای تحلیل داده‌های شما استفاده می‌کند.

سازندگان این گجت، برنامه طولانی‌مدتی برای Limitless دارند. به‌عبارتی این گجت به‌مرور همه چیز را درباره شما خواهد دانست و از این طریق می‌تواند در مکالمات، برای شما متن بنویسد و یا جلسات شما را یادآوری کند.

با وجود آنکه Limitless ظاهراً یک گجت جدید به‌نظر می‌رسد، اما با پیشرفته‌شدن هوش مصنوعی، اکنون می‌توان با گوشی‌های هوشمند جدید و دیگر ابزارهای هوش مصنوعی نیز گفت‌وگوها را رونویسی و خلاصه‌ کرد و سپس نکات مهم هر جلسه را به‌دست آورد. اما باتوجه به اینکه Limitless سابقه راه‌اندازی برنامه Rewind را دارد، می‌توان به آینده این گجت در این زمینه امیدوار بود.

قیمت این محصول 99 دلار است و برای دسترسی به امکانات بیشتر، یک اشتراک ماهانه 20 دلاری نیز همراه آن فروخته می‌شود.