یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ساعت هوشمند گوگل برطرف می‌شود.

در ماه ژانویه گفته شده بود که گوگل برای دستگاه پوشیدنی Wear OS بعدی خود روی دو اندازه مختلف کار می‌کند. حالا در گزارش جدیدی اعلام شده است که پیکسل واچ 3 در نسخه 45 میلی‌متری نیز عرضه خواهد شد و پیکسل بادز پرو 2 جدید نیز در دست ساخت است.

اندازه بزرگ‌تر پیکسل واچ 3

براساس گزارش 9to5Google، گوگل با ارائه دو اندازه مختلف، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پیکسل واچ را برطرف خواهد کرد، زیرا برای برخی کاربران، مدل 41 میلی‌متری فعلی بسیار کوچک است. به گفته منابع این نشریه، اندازه نسخه بزرگ‌تر پیکسل واچ 3، 45 میلی‌متر خواهد بود که روی مچ دست تفاوت قابل‌توجهی نسبت به نسخه قبلی به همراه خواهد داشت.

برای مقایسه با سایر ساعت‌های هوشمند موجود در بازار، اپل واچ سری 9 نیز در گزینه 45 میلی‌متری عرضه شده است و سامسونگ گلکسی واچ 6 را در اندازه‌های 40 و 44 میلی‌متری به فروش می‌رساند. گلکسی واچ 6 کلاسیک نیز در اندازه‌های 43 و 47 میلی‌متری موجود است.

درباره نسخه کوچک‌تر پیکسل واچ 3 نیز انتظار می‌رود که اندازه فعلی 41 میلی‌متری خود را حفظ کند تا برای افرادی که ساعت‌های کوچک‌تر را ترجیح می‌دهند، یک گزینه مناسب باشد. در حالی که از نظر رابط کاربری احتمالا تغییری در این دو اندازه وجود نخواهد داشت، اما برخی واچ‌فیس‌ها مانند Adventure و برنامه‌هایی مانند Gmail ممکن است از فضای اضافی بهره ببرند.

پیکسل بادز پرو 2 جدید

علاوه‌بر‌این، ظاهراً گوگل در حال کار روی هدفون جدید پیکسل بادز پرو 2 است. این دستگاه برای مدتی در حال توسعه بوده و هنوز مشخص نیست که هدفون جدید دارای چه قابلیت‌های قابل‌توجهی خواهد بود.

گوگل اولین نسخه از پیکسل بادز را در اکتبر سال 2017 عرضه و سپس در اکتبر 2019 دومین نسخه از آن را معرفی کرد. پس از آن در ژوئن 2021 این خانواده با پیکسل بادز سری A و یک سال بعد با نسخه پرو گسترش پیدا کرد. با توجه به اینکه گوگل تقریبا دو سال است که هدفون جدیدی عرضه نکرده، این احتمال وجود دارد که بادز پرو 2 امسال معرفی شود.