طبق این گزارش، رویداد بزرگ بعدی گلکسی آنپکد سامسونگ در تیرماه برگزار خواهد شد.

طرفداران سامسونگ درحال‌حاضر منتظر هستند تا این شرکت مجموعه‌ای از دستگاه‌های جدید مانند حلقه هوشمند گلکسی رینگ و گوشی‌های تاشو زد فولد 6 و زد فلیپ 6 را عرضه کند. در گزارش‌های قبلی به 10 جولای (20 تیرماه) برای عرضه و معرفی این دستگاه‌ها اشاره شده بود و حالا گزارش جدید دیگری منتشر شده است که همان تاریخ را تأیید می‌کند.

گزارش جدید توسط نشریه کره‌ای Chosun Daily منتشر شده است، و این احتمال را بیشتر می‌کند که رویداد بزرگ بعدی گلکسی آنپکد سامسونگ در روز چهارشنبه، 20 تیر برگزار خواهد شد. البته هنوز هیچ خبری به‌صورت رسمی دراین‌باره منتشر نشده است.

اعلام قیمت و زمان عرضه گلکسی رینگ

در این گزارش همچنین به دستگاه‌هایی که به احتمال زیاد معرفی می‌شوند نیز اشاره شده است. در حالی که گلکسی رینگ پیش‌تر نمایش داده شده بود، اما در رویداد پیش‌رو احتمالاً جزئیات بیشتری از آن مانند قیمت و زمان عرضه اعلام خواهد شد.

گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 نیز ازجمله دستگاه‌های احتمالی این رویداد هستند. علاوه‌براین، تاکنون در مورد نسخه‌های مقرون به صرفه‌تر FE، نسخه‌های Ultra گران‌تر و حتی نسخه‌های باریک این گوشی‌های تاشو نیز گزارش‌های زیادی منتشر شده است.

در این رویداد همچنین ممکن است شاهد رونمایی از گلکسی بادز 3 و گلکسی بادز 3 پرو باشیم که از مدت‌ها قبل شایعات زیادی درباره آن‌ها وجود دارد. گلکسی واچ 7 دیگر دستگاهی است که می‌توانیم منتظر معرفی آن باشیم.